42?Again?

21. dubna 2010 v 22:22 | Áťa |  end
Mou kostnatou hnátku zase zdobí liháčem načmáraná čtyřicet-dvojka.Aneb,pomsta byla sladká.

Včera se toho moc neudálo...Zato dnešek...^^

Tákže,ráno jsem hezky přes rameno četla s Eldou cosmo-girl... Takový píčoviny tam x_X...Zajímalo by mě,kterej chudák těm žvástům ještě věří...
   Pak jsem totálně pokurvila čtvrtletku z matiky...Totálně.Tak 10 bodů z 25... to bude masakér x_X.
   Francouzština mě totálně nebavila...A ještě jsem se stihla pohádat s Adél...Ta holka mě začíná čim dál tim víc vytáčet.
    Dokoukali jsme The Hair a razilo se na obídek,domů...A nebo taky úplně jinam,žejo.
Nejdřív nebyla žádná odezva na SMS,tak jsem se domluvila s holkama,že s nima půjdu na vodnici...Vyšly jsme z ústavu a najednou?Někdo volá...Yees.Spoluúčastník mého ďábelského plánu.Tákže "kde se sejdem?"?
Nejdřív jsem pořád vyhrožovala,že ty černý puntíky,který u mě má za to,když mluví anglicky mu nakreslim na čelo.Nevyšlo,sakra.Tak jsem aspoň načmárala dvě sluníčka,jedno bílý a jedno černý...Ouh,bacha na mě,to černý bylo menší,normálně.
Pak jsme kreslili.Na A2.Sluníčka...Žlutý,modrý,červený a zelený...A ty moje jsou nejhnusnější.Ha! :D.Pak jsem si začala hrát na Samaru a na druhou stranu kreslila kruh.Pak se ale moje plány zvrtly a je z toho další sluncé.Ta strana se Samariným motivem je vystavena u mě na nástěnce,je tam a je přes tři čtvrtiny nástěnky.Dokonalé :D.
Když pominu ty výtlemy,tak se šlo domů.Yeah,nechala jsem ho tam,napospas osudu... S počmáranýma rukama černejch puntíků z liháče,s dvěma sluníčkama u palců a taky...taky pár nepovedenejch pruhů by se našlo.Prostě...Pomsta,milé děti,byla slaďoučká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.