I'm singing in the rain ^_^

17. dubna 2010 v 13:59 | Áťa |  Kecy z mojí krychle prázdna
 Matka už od půl devátý běhá po bytě, jak kdyby náš mini-byt napadlo hejno veverek, a já tim pádem musim taky... Nasrááát :D

Včera,milé děti,byl úžasný den.Yeah.
Když jsem přišla do školy,už na mě čekala Hani.Šla jsem s ní do třídy a kecala a kecala...Kámoška se na mě naštvala,protože jí prej neříkám všechno.Ale proč bych měla,když jí nevěřim?
Holky odjely do Krumlova se Španělama...A já tam byla s tou bandou cvoků sama.Baruš se na mě lepila,jako kdyby sežrala magnet...Což je ovšem možný,vzhledem k tomu množství peticí proti naší školní jídelně.

Odpoledne jsem byla s celou famílií z tátovo strany v kině.Na "Podmořskym světě".Možná to bylo 3D,polovina sálu lapala po dechu,ale já...jsem nudou usnula.Probudil mě až brácha,kterej začal rejpat do mojí ruky,protože ho to taky nebavilo.Otevřela jsem oko,uviděla rybu a zase ho zavřela.Nedalo mi to,zase jsem otevřela oko a světe div se... zase ryba.Když to po jedný a půl hodině skončilo,byla jsem totálně zmagořená, a tak...Ano,zase,ZASE jsem zkejsla u Mich.Dokázala mě vytáhnout z toho,že když jsem zavřela oči,viděla jsem ryby...No, a domlouvaly jsme dnešek.
Už za 4 hodiny...To bude masakér.

A zjistila jsem,že musim chodit spát dýl,protože okolo 3 ráno mě napadaj myšlenky a souvětí,jejichž složitost je naprosto dokonalá.A to mě baví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miralen miralen | Web | 17. dubna 2010 v 22:44 | Reagovat

No. Tady se mi líbí.

Totiž, tady se mi hodně líbí.

Díky za krátký názvy blogů. Snad si to zapamatuju.

(Ehm, fotíš sama?)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.