Jen vypadnout a všechno jí to říct...

27. května 2010 v 19:57 | Áťa |  Kecy z mojí krychle prázdna
...Aneb,co už hezkejch pár dní dělám...Večer pokaždý prostě musim vypadnout od týhle famílie a všechno to sdělit kamarádce,bez níž bych už byla totálně v háji...Z něj,protože mi pár věcí došlo,a taky z toho,že mi matka včera oznámila,že se stěhujem 80 kilometrů od města,kde bydlíme teď...A to jen proto,že jí to tady nebaví.Vážně je tak sobecká?

Nouzovým řešením a pomstou za to je jedině obětování se bydlet na intru...A nebo u táty.Ten bydlí kousek,do školy bych v pohodě mohla jezdit na kole...Háček je v tom,že jsme na kordy s macechou.Ne,že bysme se hádaly,ale spíš jen tichej odpor.To bych klidně přežila,jsem ochotná vždycky zmizet k babičce,kterej můžu říct všechno,protože ona je mi povahově hrozně podobná a možná proto jí mám tak ráda...Nemyslím to kladnejma nebo zápornejma,jen prostě tak,že všechno vidí stejně jako já.Extrémista - buď skáče radostí,nebo vybuchne a taky dokáže brečet celej den,ačkoliv důvody nejsou tak vražedný. Ale to jsem zase pryč od tématu.
 Domeček,kam matka chce,je nádhernej,velkej,prostornej,měla bych vlastní koupelnu (v domě jsou 3), celý podkroví napůl se ségrou a matka říkala,že je ochotna koupit nám tam kulec, a nebyl by problém ani krb.Moje vysněná ovečka by tam mohla spokojeně žvejkat trávu... A jedinej,totálně nejhorší problém je v tom...že je to TAK SVINSKY DALEKO!

Ne,vážně nikam nechci...Stačí mi můj malej kumbálek,kde se stěží nacpe postel,stůl a skříň...Miluju to tady... Prostě Áťulčin brloh,kterej do pozadí světa,daleko ode všech stěhovat nechci...A už vůbec nechci pendlovat mezi tátou a mamkou,po kterej se mi bude ukrutně stejskat,jestli jí celý tejdny vídat nebudu a budu mít místo ní náhražku v podobě macechy,která je občas hrozně fajn...jo,no dobře,mám jí ráda,ale občas... ... sakra už...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leesh Leesh | Web | 27. května 2010 v 23:09 | Reagovat

To stěhování je pěkně na facku!:/
Co s mamkou ještě promluvit?
Nepomůže?:/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.