Pojmenovala jsem ji Trinity...

31. května 2010 v 16:16 | Áťa |  Vlna úžasnosti zaplavila zbytky normality...
.....
Nevšímejte si mě,nebo toho pokoje... důležitá je ona,ta,která se již asi týden jmenuje Trinity,jen jsem to zapomněla napsat...Ano,Trinity je moje ortéza na pravý ruce :D

Pak bych vám chtěla poděkovat za podporu...Nevím,jestli je to díky tomu,ale tak nějak jsem si s ním promluvila znovu,a vypadá to, že jsem ho neztratila úplně,aspoň kamarádi bychom mohli bejt...časem. Teď jsem to vše pojebala dost.

Taky jsem dneska bojovala...se štípacím automatem v MHD. Ráno dost lilo,a tak jsem měla jízdenku rozmočenou.Nastoupila do busu,a šla na něj.Lístek fošklivá,nechtělo se mu procvaknout...Tak jsem tam stepovala až do další zastávky,kde se mi podařilo vyhrát.Celej autobus ale ze mě měl děsnou srandu.Bastardi škodolibý.

Taky nechápu osud...Další škodolibá potvůrka. V sobotu večer jsem byla u táty a psala si s K.To je můj po dvou letech znovuobjevený kamarád.A debata sklouzla k tomu,že se tam bojim,protože všichni spí,a v domě je hnusná tma.Tu se najednou K. ozval,že se klidně zastaví mě zachránit... Ukacávala jsem ho,že ne...A nakonec jsem s ním málem šla v 11 večer ven...Jen tak. Bohudík jen málem,protože jsem furt rozdejchávala věci popsaný v minulým článku,aneb trable s J. Nechtěla jsem,ale... Kamarád,ne,přece... Jenže po zkušenostech s "kamarády"... Ne,děkuju,nechci.


By thw way...Akce "Stěhování" se přesunula o 100 km dál,do velkýho baráku,kde je obejvák o výměře celýho našeho stávajícího bytu :).Stejně tam nechci...

A znáte tuhle písničku? Totálně jsem si jí zamilovala...A celkově  duo "Simon and Gafunkel"... :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L.o.u L.o.u | Web | 2. června 2010 v 0:07 | Reagovat

Sluší ti to:) teda ta část co je vidět:D hmm..trinity je taky fešanda 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.