Snílek s duší blázna... :)

9. května 2010 v 15:19 | Áťa |  end
...Se vrací.

Ano,famfáry prosím...Jsem tu zas! :D

Ozývám se,dokud jsem pod náporem optimismu...Endorfiny z projížďky na kole a mnoha jiných důvodů vesele působí,tak doufám,že se tady a teď,při líčení toho,co se dělo v pátek a v sobotu neobjeví ani jeden smajlík se začátkem závorky.... Ano,přesně tenhle :( :)

Tákže...Začnu pátkem,jak lze vydedukovat ze dnů jdoucích po sobě.Zkráceně,protože mi jako první padne do myšlenek... :D :)
   Tenhle týden se tu konal Majáles.Protože se mnou nikdy nikdo nemohl jít na koncerty,nechaly jsme s holkama akcičku na páteční průvod a pozdější zpití se na S.Ostrově.
Skončily jsme o hodinu dřív,a tak jsme stihly průvod a skandování a výkřiky "Bigy je nejlepšíííí" :D A za idioty jsme nebyly samy.Poté,když jiná škola vyhrála závod na kanoích,jsme šly se spolužačkou najít mojí drahou sestru,že mi dluží pivo,protože všude chtěli občanku.Přinesla dvě, logicky,protože jsme taky byly dvě.A najednou ta spolužačka,že to pivo nechce,protože jsou tam všude policajti,že se bojí,že mamka něco ucítí (!!!) a taky,že nechce bejt ožralá.Z jednoho piva?!Totálně mě naštvala... A při čekání na X jsem neodolala,a to pivo mu vychlemtala...Přišel a já byla strašně vysmátá,už ani nevím proč...
  Čekali jsme na Čoko Voko,takový dvě hoperský nány, a já jemu a jeho kámošovi zdrhla... Taky nevím proč,ale vím,že mi to přišlo hrozně vtipný... :D
  Večer jsem byla domluvená,že tam ještě zajdu...He,skončili jsme na dětskym hřišti,kde jsem se totálně vyblbla a vůbec jsem si nepřipadala jako idiot... :D No dobře,možná trochu jo,ale nebyla jsem sama ^_^ Ehm,další vlna děsnýho nutkání napsat sem,co se stalo,zase...Ne,Áťo,NE!
  Mamky přítelovi jsem řekla,že přijdu ještě předtím,než se mamka vrátí z práce,což je cca ve čtvrt na jedenáct. Ale chybička se vloudila,a to,že jsem ještě v deset stepovala na Ostrově a smála se těm idiotům...Nutno dodat,že cesta městskou a domů trvá tak půl hodiny.Když mi došlo,kolik je...Tak jsem začala hysterčit.Chudák malej,mě uklidňoval a stejně to nepomáhalo... :D No,zkráceně,přišla jsem domů a bohudík mě cestou busem napadlo,že bych mamce nakecala,že jsem na Ostrově naháněla ségru,která byla na sračky už v 7 :D.A ehjle! ZABRALO :D... *high five* ^_^

Z toho plyne ponaučení... Berte na chlastačky starší sourozence, před ně postavte pár panáků absintha, a když pak potřebujete, poskytnou vám krytí, i když o tom sami neví :D :).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 makecina makecina | Web | 9. května 2010 v 17:35 | Reagovat

cože?:D dvě hoperky..?! :-0:D na majáklesu? to si děláš prdel ne..:DD jinak je super, že jsi zpět ;)) a áno, taky nesnáším když dělá že je mega opilej, přitom třeba např. z toho jednoho piva.. to je pak k smíchu..:) opravdu.

2 makecina makecina | Web | 9. května 2010 v 17:48 | Reagovat

:D po dvouch už se taky možná o něco trochu víc chechtám, ale ne po jednom ;))

3 L.o.u L.o.u | Web | 9. května 2010 v 20:15 | Reagovat

nn..ani ta vodnice nebyla :D
Na Majáles sem taky chtěla jít ale ňák to nevyšlo 8-O Čoko Voko.. :D  :D nemám slov. Jinak k tomu pivu..jednou jsem měla půlku jednoho malýho a bylo mi na zvracení :D asi rekord všech rekordů :D ale zase je pravda že jsem předtim měla jinej alkohol..
btw:užij si halucinace..přeju ti abys měla ňáký pořádně ujetý a zábavný :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.