Červen 2010

Vždyť tohle se mi stát nemůže,prostě NESMÍ...?!

30. června 2010 v 20:47 | Áťa |  Kecy z mojí krychle prázdna
Já,osoba,která je hroznej realista,optimista s melancholickým nádechem a snílek jsem... v prdeli.A proč že to? Protože tenhle realista (...) se zamiloval.Do nesprávné osoby... Ten kluk je první člověk,kvůli kterýmu se měním jak šílená,dokonce i mizerný koncerty přežívám... První kluk,a rovnou úžasná osoba,kterou jsem potkala, od té doby,co jsem se rozešla s J. a další měsíc jsem z toho byla rozhozená.Mimochodem,měsíc to bylo asi 28.6.

Vystihovala by mě asi tahle písnička, protože... "Vždycky si to stejně poděláš,tobě fakt není radno..""Takhle sis to přál,tak si to užíveeej..."

Potkali jsme se na akci,na kterou jsem původně jít neměla...Proč já tam kurva chodila? Protože jsem se nechtěla nudit doma...A místo toho mi hrabe celý dny,mám chuť psát miliony vzkazů po zdech v pokoji s malůvkama srdíček,a nemůžu... NESMÍM. Protože tady platí to,že zakázané ovoce chutná nejlíp...

Protože čas je zatracená svině.V tomhle případě to platí dvojnásob,a to proto,že nemám absolutní šanci...Jo,na tý akci jsme k sobě byli jaksi...ehm,jenže to bylo tím,že jsme v sobě oba měli pár piv,panáků a bůhvíčeho všeho... Teď to vyprchalo,a jediný,co mi zbylo,je ten pitomej úsměv na mym xichtě,kterej může znamenat jedině to,že jsem zase v prdeli.

Why I am so sad,when I have to be happy?

29. června 2010 v 17:17 | Áťa |  Hlavně nenápadně!
...
Proč,kurva,proč? Proč jsem naštvaná a smutná,když bych se měla radovat z toho,že to mým dvoum dobrým (ne-li nejlepším) kamarádům vyšlo,a jsou spolu? Proč?! Protože já jsem ten prostředník,kterej všechno schytá...

Kamarádka už mě neuvěřitelně vytáčí tím,že mi furt připomíná,že jsem to já,kdo je dal dohromady,přitom já to beru jen jako maličkost,na kterou už jsem zapomněla.Taky pořád vyzvídá,co si o ní myslí on...Vim to já snad?!
Dneska přišla z rande s ním,a hned začala "Když už budeš vyzvídat,tak mi to pak můžeš říct"... Ona si myslí,že jsem až taková smažka,abych jim lezla do vztahu? Ne,ale to ona nedokáže pochopit...

Navíc mi udělala takovou menší podpásovku... Jdeme totiž ve čtvrtek ještě s jednou kámoškou na balet,a potom zalezem do nějakého pajzlu a zapijem prázdniny... Koho ta slavná dáma nepozvala? Samozřejmě,že svůj nový objev...Jo,chápu,je zamilovaná,ale... musí nám to cpát tím,že ho vezme na dámskou jízdu? Achjo... Mám je oba ráda,ale takhle to vážně,ale vážně nepůjde.


Právě... Teď!

29. června 2010 v 12:58 | Áťa |  Hlavně nenápadně!
Právě teď stojí moje kamarádka někde v parku,jehož vražedné jméno je Stromovka, a čeká na mého kamaráda,aby z něj udělala status "Boyfriend".Ano,z Áti se stala dohazovačka :)

To ale neznamená,že by Áťa sama nepotřebovala helpnout...Všichni mi říkaj,že věkovej rozdíl neni překážkou,ale podle mě je,když on bude považován za pedofila :D :(. No dobře,za půl roku konečně bude Áťa vlastníkem občanky,jenže... do půl roku se toho může stát... :/ Dost pesimismu,jdu nadávat.


ZASE TO KRETÉNSKÝ POČASÍ?!!
...
Timhle počasím už hrozně trpim... Nebaví mě furt mít zavřený okno,zatažený žaluzie,aby mi do pokoje nešlo to svinský horko... Jediný co pomůže je jít plavat.Neska jsem byla na naší plovárně a jsem na sebe hrdá,za hodinu jsem uplavala kilometr.To je 20 bazénů dlouhejch 50 m. A zejtra půjdu znova.S holkama,který nás dala dohromady voda.Na řece totiž s nima byla ukrutná sranda, a tak jsme přišly na to,že nejsme ani jedna nudná,jak jsme si myslely po celej rok... Bárbína by řekla "mocniky je lovískuju",já,která se považuju za normální osobu řeknu,že je mám hrozně ráda,protože jsou,jaký jsou.

Tak,konec nadávání,teď si jdu stěžovat :D
Víte,jak blbě se dá ututlat to,že jste byli na největší pařbě konající se v Jižních Čechách od začátku roku?Teda spíš,že jsem se vybodla na nějakou ožíračku s partou lidí,co ani zlískaný potkat nechci,a místo toho jsem jela kalit a užívat si mezi jeden a půl tisíce lidí,který vidět ožralý je sranda století? :) :D Zejtra jdu na tu plovku ještě s jednou holkou,která patří mezi ty,na který jsem se vybodla...Uf,to bude masochistický,držte mi palec...Protože je mnohem těžší lhát bez trhlin v plánu,než říct pravdu natvrdo.

Jé,je dvacet minud potom,co jsem začala psát...Co teď asi ta kamarádka s kamarádem prováděj? Teda spíš,doufám,že nejsem špatná dohazovačka a že jim to vyjde,ačkoliv mě totálně štve,že na mě teď oba kašlou a když už s nima o něčem mluvim,tak jen o tom,jakej je ten druhej...Jestli budou oba takhle pokračovat,brzo je pošlu do prdele a konečně mě to přestane hlodat...

A tak doufám,že se jednou stanu klempířkou a budu jako můj táta dělat okapy,a až se naseru,tak do nich vyvrtám díry,aby ti pršelo na hlavu! :P

...And so the lion fell in love with the lamb...

28. června 2010 v 12:10 | Áťa |  Kecy z mojí krychle prázdna
...Yeah.Jenže, někde nastala chybička.A to,že je mezi nimi rozdíl 8 let.

...
Nesnášim tohle počasí.Je horko,dusno a všechno je upocený.Fuj. Naopak miluju depresivní počasí,déšť,bouřky a chladno. To se pak totiž můžu zachumlat do deky a koukat na filmy.Takhle můžu akorát tak číst knížku při smažení svojí kůže.A pak se spálím,bolí to a já bych nejradši spala ve vaně plný ledový vody. Prostě už chci podzim,nebo aspoň mraky.Hodně mraků.

Pak mě taky vytáčí prázdniny.Proč někdo chtěl,aby byly zrovna v takovym počasí? Všichni jsou rozlezlí po všech koutech světa a tim pádem se mnou ani nikdo nechce jít na koupaliště, ačkoliv je to snad jediný místo,kde neni horko,dusno.

Takže si zejtra ráno,hned jak otevřou plovárnu,dojdu zaplavat kilometr a pak rovnou pojedu k tátovi na kole.Vezmu si s sebou inliny a večer vyrazim na pár kilometrů hopkaje.

...Lion is so awesome,and lamb is so young...Fucking life.

Mušinečky jsou svině! :D

26. června 2010 v 10:10 | Áťa |  Vlna úžasnosti zaplavila zbytky normality...
Aneb,Áťa včera zapíjela konec školního roku v Holkově.

/:Mimochodem,omlouvám se za svou nepřítomnost tady...Neni čas :/ :/

Takže.Nejdřív jsem měla domluveno s kámošema,že se nakoupí vodka a ta se posléze vychlemtá v klubovně v jedný malý vesnici/městě. Jenže moje drahá maminka mi to zatrhla,že mám uklízet. No,tákže...Jsem uklidila svůj chlíveček, jenže už jsem nestihla bus do tý vesničky. A abych se neflákala v pátek večer doma sama, ukecala jsem tlupu kámošek,že s nima pojedu do Holkova. Na jakousi Ranní show live... KILL ME! Proč jsem měla takovej debilní nápad? x_X

Po příjezdu tam mě trochu zamrazilo... Bylo tam tak 100-200 osob,kteří ačkoliv byli jiního pohlaví,tak používaj tak stejně kosmetiky a ehm,nelze říct,že bych měla tyto osoby zrovna v lásce... A nakonec,tak od desíti večer jich tam podle pořadatelů bylo tak 1,5 tisíce.Dokážete si představit,jak Áťa trpěla? :D Mizerná hudba,mizerná společnost anti-metalistů...Prostě jsem se nedokázala udržet a napsala jsem Honzovi.Ale to je jedno...

Kamarádka tam měla pár kámošů,co točili pivo.Tak jsme si sedli k nim a celej večer jsme měly za dlouhotáhlé "prosíííím" pivo free :D No,konverzace se stočila poněkud jiným směrem,a ačkoliv tomu jednomu,co stál u pípy a vůbec mu točení piva nešlo,bylo asi 20-22,tak to byl stejnej cvok jak my,a všechny jsme z něj měly srandu,že se furt vztekal,že ho tam štípou mušinečky.Takový asi prej milimetr velký svině lítací,co maj jed a pak máš bolák jak od komára...Chudák malej,ptala jsem se ho,jestli netrpí taky další smrtelnou chorobou,a že jestli má rýmičku,tak ať si rovnou maže vykopat hrob...  Možná to bylo počtem piv,který jsme do sebe s Ellie naklopily díky jeho přísunu,ale podle mě to byla děsná sranda... Ten kluk,Ondra,je vážně hrozně fajn :D a hezkej jaxviň,mimochodem..

No,dál? Taky nevím,jak jsem se tam dostala,ale najednou jsem byla v předních řadách u podia,a pak jsem pár minut,přes další hnusný techno tančila s nějakým klukem,kterýmu jsem ani neviděla do obličeje :D No,dělo se toho víc,ale to už bych byla moc detajlní a to stejně nikoho nebaví :D...

Mimochodem,kamarádka s tím zápěstím skončila,teda,aspoň to tak vypadá a je mnohem víc happy,než dřív...Možná to bude tím,že jsme spolu teď skoro každej víkend naložený v lihu, a ačkoliv to nevypadá jako polehčující okolnost,tak to prej dodá šťastný nálady na celej tejden i hádky s rodičema... Achjo,ta holka je šmoula :)

Jdu si lehnout do mrazáku...

12. června 2010 v 9:20 | Áťa |  Vlna úžasnosti zaplavila zbytky normality...
Milé děti.Je cca 9 ráno a já začínám psát článek v mém pokoji,kde je právě 29°C. Je vám doufám jasné,že je mi horko jak debil, a odpoledne se chystám k tátovi,kde je po celý rok v domě 19°C. Spásný toť domeček :D.

Včera večer jsem se vrátila ze sjezdu Vltavy s mou drahou třídou  psychotrotlů.Bohudík už to skončilo,protože bych některé členy mé posádky praštila pádlem po hlavě. A proč že to?...

Protože jsme nasedli do raftu,nás 5 šílenců,a hned jsme museli makat,abychom sjeli jez v propusti.A jedna bárbína,poté,co jsme sjeli a byly mokrý vytáhla z konve zrcátko a ptala se všech: "nemám rozmazaný oči?"

Nezabili byste jí? Navíc pak ani nepádlovala a my vzádu,kormidelnice, jsme makaly s háčkama jak pitomý... Vážně,zabít jí by bylo málo.
By the way, zapomněla jsem se namazat,takže je Panthenol můj věrný kamarád na celé dny,protože jsem spálená jak rak :D
Nic,jedeme dál.
Odpoledne se všichni z nás,dvou spojeneckých raftů proti bárbínám a divňoušům, vrhli do vody.A ta bárbína,že nikam nejde.Nakonec z ní vypadlo,že neumí plavat... No to nééé x_X No dobře,včera už byla lepší,ale do raftu už jí nikdy jakožto zadák nechci.Nasrat,blbka jedna!

Tak,nadávky na ní bych měla z krku. Jo,ještě vlastně jednu.Ve čtvrtek jsme přes poledne zastavili v jednom kempu na sváču.Všechny jsme z raftu vyskákaly a táhly ho ke břehu.Jediná ta blbka tam zůstala,a když jsme ten raft vytáhly i s ní až na pláž,ladně vyskočila a na nás,co jsme měly jazyk až na krku se otočila a zaječela: "tak jdem,ne?"

Never mind.Ve čtvrtek jsme večer dojeli do ČK,do kempu a šlo se do města.Nic moc tam,ale přišli jsme a zbytek lidí začal hrát.Naše dva rafty ještě s pár lidma ale vzalo zavděk P.,která vzala vodku s džusem a ještě pár lidí koupilo Frisco.Teda lidi,já vydržim málo :D. Měla jsem asi jen dva panáky,ale stejně jsem to na sobě trochu cítila... Nejlepší byl kámoš,kterej se naštval a vypil sám z trucu půlku malý vodky...Trochu se motal,ale ten debil si lehnul k lidem s kytarou,kde byl i učitel a smál se tam jak pitomej.Kámoška ho odtamtud nenápadně "odtáhla", a bylo to v pohodě.

Ráno jsme s kamarádkou ve stanu našly zbytek toho džusu s vodkou,tak jsme se rozdělily a dokoply to do sebe.He ^_^

A jelo se dál.Do Zlatky :) Přežily jsme všechny jezy a když jsme vyskákaly u posledního,tak jsme se smály těm,co nemohli raft zastavit.Nejlepší byl rozhovor jedný bárbíny s kamarádkou...

Bárbína: "Jak mám ten raft odtáhnout ke břehu?"
Kámoška: "Tak vyskoč,neasi!"
Bárbína: "A jak asi,vole?!!"
Kámoška: "Do vody, ty blbče!"

...No,všichni vysmátý jak debil.Nakonec se jelo až do kempu,takže to bylo na nic,ale to je jedno...
Ve Zlatce jsme chvíli byli a pak jeli vlakem domů... Pár zajímavostí by se taky našlo,tak tady je máte :)

  • Našemu vedoucímu učiteli se ve čtvrtek odpoledne narodilo mimčo.František se jmenuje, a učitel nám ukazoval jeho fotky...Je krásnej,jako každý mimčo :D :) :)...A ten učitel je vážně obětavej,bejt s náma na vodě,místo aby byl se svojí ženou v porodnici... Má u mě bod :)
  • Hláška výletu byla "...jak debil!".Všichni o všem mluvili,že je to jak debil, a bylo to hrozně vtipný...Nebo nám to tak přišlo :D..." Co tam stojíš jak debil? Pojď do řeky,je sice ledová jak debil,ale je tu sranda jak debil! :D"...Prostě,nebyla osoba,která by aspoň jednou neřekla,že je něco jak debil.
  • A nejdrsnější je,že jsem víc opálená ze dvou dnů na Vltavě,než ségra,která dneska přijela z tejdne v Chorvatsku :P :D

A že já je žeru... ^_^

8. června 2010 v 22:27 | Áťa |  end
K tomu,co je na titulku,se dostanu pak.Teď to,jak jsem se zase včera dokonale vykolejila a jen ona mě mohla utěšit...Stalo se totiž tohle...

Psala jsem si se svým ex.Se kterým nechci být ex.Jsem totiž blbá.A on? On mi poněkud naznačil,že by byl rád,být jen kamarády...Což já nezvládám.Buď všechno,nebo nic...Musela bych se nenávidět.A on pořád psal,psal,psal...Až jsem vypotřebovala svoji zásobu kapesníků na 3 měsíce.Fakt... Proč jsem tak... silly?!

Dneska jsem nad tím hodně přemejšlela,a jen Ellie mi dokázala pomoct,utěšit a poradit... Zbytek dne jsem byla v pohodě,i když v hloubi dušičky se z toho pořád nemůžu dostat...Dobře mi tak.

Mimochodem,dneska jsme byli s ústavem v Pze. A nejlepší byly ty cesty vlakem :D. Takže,v kupéčku byli ty největší pošuci ze třídy, se kterejma je vždycky sranda.A moje maličkost mezi nima.Jak asi všichni ví,všichni jsou závislí na Facebooku.A tak vznikla ve vlaku sada fotek,které byly pojmenovány "Profilovky"...Aneb ty nejhorší xichty,který jsou právě ty nejdokonalejší.A už se těšim,až si změnim foutou na tu dokonalou fotku se zubiskama :D.
V Pze se nic moc nedělo,pár výstav,co byly strašně nudný...Ale holky mě dostaly,to se musí nechat :D.Nejdřív jsme šli do MCa.Tam jsme si sedly nahoru,na vyvýšený místo,a pozorovaly takovýho dokonalýho týpka prodavače.A pak se Ellie zvedla,a rozhodla se,že od něj vysomruje číslo.Wow, ona ho vysomrovala! :D :) Škoda,že bydlí tak daleko...Byl vážně pěknej.
Pak mě taky překvapila další kámoška...Mám silnej pocit,že se zamilovala do jednoho děvkaře. Achjo, lásce nejde poručit...Ačkoliv tady by to bylo asi lepší.Never mind,třeba jí to vyjde :).

Cestou zpátky vlakem jsme zase seděli ve stejný sestavě...Taková sranda s ušopleskama mejma :D.Kámošky si koupily gumový medvídky,a kamaráda nenapadlo nic lepšího,než je začít plácat na sklo.Z toho se vytvořila soutěž,a gumídci už lítaly ze dvou metrů od okna všude,kam to šlo.Hlavně na okno :D.Učitelka přišla,viděla a zase odešla...Chudák malá.Asi je přehlídla :D.No, donutili jsme je sundat z toho okna,ale zůstaly po nich dokonalý mastný fleky.No, pak se otevřelo okno,a už lítalo všechno,co přišlo pod ruku...Papíry,pytliky,paprika,chleba, a tvrdá pomsta Praseti...Voda.Prase totiž seděla o pár kupéček dál.A po směru jízdy...Dovedete si představit,jak to tou vodou schytal týpek sedící v kupí za náma? :D Chudák malej... Ale Prase to taky schytala :)...Doufám.Mlela něco o tom,že ne.Kecá.

Because love kills.

Vůbec nemá náladu psát... Ani ve 3.osobě.

7. června 2010 v 19:57 | Áťa |  Kecy z mojí krychle prázdna
Facebook je zlo.Už o sobě mluvim a píšu ve třetí osobě.Takže teď vám Áťa poví,co dělala o vejkendu.

Ne,že by to někoho zajímalo,ale chytala bronz u taťuldy.Teda,nejdřív tam v pátek odpoledne jela rovnou ze školy autobusem.A potkala tam K.Toho,co jí už pár dní pořád chce vytáhnout ven.A ona stále nechce,a to proto...Kdo by to byl řekl? Protože se přes to,co provedla nějak nemůže dostat.A K. se pořád snaží... Chudák,milej,hodnej,hezkej... Sakra! Kill Áťa,NOW!

No,tak teda dojela k otci,kde měl její již čtyřletý bratr oslavu...Pruda,nuda,never mind.Začetla jsem se do Hobita,a tak jsem celej večer seděla u tý dokonalý knížky.Hej,už zase o sobě mluvim normálně! High five,kids! :D. No,i přes tu spoustu negatviních názorů jsem se na to vrhla,a neskutečně mě ta knížka baví.Jenže,já blbá kráva,jsem jí nechala u táty.Never mind,o víkendu si jí vyzvednu...Teda,pučim :).

Celej zbytek víkendu jsem proležela na sluníčku vyhrožujíce bratrovi,že ho hodim do vany,jestli mi nedá pokoj... Nakonec stačilo vyhrožování,že ho donutim učit se jezdit na kole.Měli jste vidět ten prosebnej pohled "kojíčko nechciiiii"... :D Chudášek mališká :D.

Jééé...Glum v tý knížce nežíká Ř,R a tak... a jeho neoblíbená věta je "čo to má v kapšiškách?"...Protože mu Bilbo ukradl Prsten,kterej je potom předmětem zkoumání v LotRovi...Jestli jste to nečetli,vřele doporučuju,je to napínavý,a kdyby nic,tak je to dobrej fantasy román. ;)

It's too late...

2. června 2010 v 21:12 | Áťa |  Kecy z mojí krychle prázdna
...Aneb, i přes moje rvaní se jako lev, budu bydlet v prdeli světa.

Never mind,aspoň budu bydlet u taťky a brácha mi dá pokoj... aspoň na čas. Skvělý je,že to neni taková prdel světa,od školy 7 km a autobusy mi jezdí každejch 20 minut....Horší je,že na nultou budu muset vstávat v půl šestý... Mimochodem,táty jsem se ještě neptala,jestli tam můžem bydlet...Oh my fucking god.Help!

Taky jsem dneska taťuldovi sháněla dárek k narozeninám.Na to,že je to tu krajský město,je tu pojebaně málo music-shopů.A nikde nemaj hrnečky s Abbou!Idioti, bez vkusu,ještě k tomu...Tak jsem mu koupila hrnek s karikaturou Johna Lennona,jestli nevíte,tak to byl zpěvák Beatles.Ty už snad znáte. Miluju ho! Ten hrnek,of course...Foto hodim.Časem.A jestli se tátovi nebude líbit,na ranní kafíčko si ho zabírám já :D.
Hrneček,přece :D

Taky jsem dneska zjistila,jak chutná šnek.A ne jen tak ledajaký šnek.Mořskej byl! A divnej byl. No,je to,jako byste žvejkali žvejkačku a připomínalo mi to kuře ;). Fotku toho nebožáka mám,chcete? :D Později udělám přehlídku fotek z dnešního poledního francouzského menu,na kterým jsme byli se školkou.

Odpoledne,k zuřivému hledání hrnečku s potiskem kapely nebo skupiny jsme s kamarádkou zašly do obchodního centra :).Upřímně, do dneška jsem Hannu Montanu neměla ráda, teď už jí upřímně nenávidím. Potisky s ní se serou úplně do všeho, vedle vystavených hrnků s The Beatles,System of a down a Kiss tiskla se výstavka s fotkama tý nány. Takhle kurvit 3 legendární kapely tou pipinou...Že se majitelé toho obchodu nestydí.A to nemluvím o záplavě triček,dokonce i spodního prádla s tou rádoby hvězdou! No dobře, možná jí někdo z vás má rád...Ale já jí vážně nemůžu vystát.A je mi jedno,jestli je podle vás "BozHeE"...

By the way... Zejtra si beru noťas do školy,protože jedu ze školy rovnou k tátovi...taky máte pocit,že jsem trochu sebevrah?

A teď ta slíbená přehlídka :)


If I only could...

1. června 2010 v 19:39 | Áťa |  Kecy z mojí krychle prázdna
Tak na vás zase zírá novej design.Ta nestálost mě strašně nebaví...Ale nemůžu si pomoct.Takže se jdu poohlídnout po nějakejch fešnejch obrázcích,a pravděpodobně se vrhnu na koláže,a možná bych mohla prubnout něco i v Zoneru...Jenže ten hajzlík ukládá v formátu .zmf,což mě vážně nebaví,protože to of course žádnej program nepodporuje. Těžký toť život IT-cvoka.

Nadpis se tak nějak vztahuje zase jen k tomu jednomu... Asi mi bude trvat dlouho,než zas budu normální,pošahaná Átina.

Taky jsem se chtěla podělit o to,jak moje matka využívá toho,že může konat podpásovky...Stručně a zkráceně,zejtra sem přijde nějakej týpek od realit,a bude fotit náš byt.A to proto,že matka podává inzerát na prodej tohohle bytu.I mýho dokonalýho kumbálku v něm. Grrr... Doteď jsem měla šanci,že jí ukecám,abysme tu ještě pár let zůstali...Ale...pápá,město mé krásné,domove přenádherný,pokojíčku zasviněný, a vítám se v prdeli světa,v pokoji jak kráva,rudě začmáraném...Nesobním,tmavém,zdmi zimou prošpikovaném domě s obývákem velkým jako je náš celý byt.Chci se vzepřít,prostě tu zůstat,nechci pryč.Ani na kulečník,krb,klavír a saunu se ukecat nenechám...Sabotáž 3.kalibru by to chtělo.Nebo pořádnej bojkot.Protože tam to nebudu já,Áťa,ta pošahaná Áťa,která právě teď hledá sama sebe...
  Jééé,bohudík,teď jsem si uvědomila,že budu jen pár kilometrů odsud,u táty...V mým dokonalým,prostorným tak akorát pokoji :) Aspoň něco.. Furt lepší,že budu dojíždět od táty 5 km,než od mamky kilometrů 93...Vidíte? Zase se opakuju...Řekla bych,ať mě zastavíte,ale od psaní  megasložitého článku mě to stejně neodradí... :D :)

If I only could... be immortal,be cloud,be... perfect. No,radši budu rebelská Áťa,než poslušná a perfektní blbka. A jestli se mám vzpírat,tak ať to má grády.Jdu si brousit nože...