A že já je žeru... ^_^

8. června 2010 v 22:27 | Áťa |  end
K tomu,co je na titulku,se dostanu pak.Teď to,jak jsem se zase včera dokonale vykolejila a jen ona mě mohla utěšit...Stalo se totiž tohle...

Psala jsem si se svým ex.Se kterým nechci být ex.Jsem totiž blbá.A on? On mi poněkud naznačil,že by byl rád,být jen kamarády...Což já nezvládám.Buď všechno,nebo nic...Musela bych se nenávidět.A on pořád psal,psal,psal...Až jsem vypotřebovala svoji zásobu kapesníků na 3 měsíce.Fakt... Proč jsem tak... silly?!

Dneska jsem nad tím hodně přemejšlela,a jen Ellie mi dokázala pomoct,utěšit a poradit... Zbytek dne jsem byla v pohodě,i když v hloubi dušičky se z toho pořád nemůžu dostat...Dobře mi tak.

Mimochodem,dneska jsme byli s ústavem v Pze. A nejlepší byly ty cesty vlakem :D. Takže,v kupéčku byli ty největší pošuci ze třídy, se kterejma je vždycky sranda.A moje maličkost mezi nima.Jak asi všichni ví,všichni jsou závislí na Facebooku.A tak vznikla ve vlaku sada fotek,které byly pojmenovány "Profilovky"...Aneb ty nejhorší xichty,který jsou právě ty nejdokonalejší.A už se těšim,až si změnim foutou na tu dokonalou fotku se zubiskama :D.
V Pze se nic moc nedělo,pár výstav,co byly strašně nudný...Ale holky mě dostaly,to se musí nechat :D.Nejdřív jsme šli do MCa.Tam jsme si sedly nahoru,na vyvýšený místo,a pozorovaly takovýho dokonalýho týpka prodavače.A pak se Ellie zvedla,a rozhodla se,že od něj vysomruje číslo.Wow, ona ho vysomrovala! :D :) Škoda,že bydlí tak daleko...Byl vážně pěknej.
Pak mě taky překvapila další kámoška...Mám silnej pocit,že se zamilovala do jednoho děvkaře. Achjo, lásce nejde poručit...Ačkoliv tady by to bylo asi lepší.Never mind,třeba jí to vyjde :).

Cestou zpátky vlakem jsme zase seděli ve stejný sestavě...Taková sranda s ušopleskama mejma :D.Kámošky si koupily gumový medvídky,a kamaráda nenapadlo nic lepšího,než je začít plácat na sklo.Z toho se vytvořila soutěž,a gumídci už lítaly ze dvou metrů od okna všude,kam to šlo.Hlavně na okno :D.Učitelka přišla,viděla a zase odešla...Chudák malá.Asi je přehlídla :D.No, donutili jsme je sundat z toho okna,ale zůstaly po nich dokonalý mastný fleky.No, pak se otevřelo okno,a už lítalo všechno,co přišlo pod ruku...Papíry,pytliky,paprika,chleba, a tvrdá pomsta Praseti...Voda.Prase totiž seděla o pár kupéček dál.A po směru jízdy...Dovedete si představit,jak to tou vodou schytal týpek sedící v kupí za náma? :D Chudák malej... Ale Prase to taky schytala :)...Doufám.Mlela něco o tom,že ne.Kecá.

Because love kills.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.