If I only could...

1. června 2010 v 19:39 | Áťa |  Kecy z mojí krychle prázdna
Tak na vás zase zírá novej design.Ta nestálost mě strašně nebaví...Ale nemůžu si pomoct.Takže se jdu poohlídnout po nějakejch fešnejch obrázcích,a pravděpodobně se vrhnu na koláže,a možná bych mohla prubnout něco i v Zoneru...Jenže ten hajzlík ukládá v formátu .zmf,což mě vážně nebaví,protože to of course žádnej program nepodporuje. Těžký toť život IT-cvoka.

Nadpis se tak nějak vztahuje zase jen k tomu jednomu... Asi mi bude trvat dlouho,než zas budu normální,pošahaná Átina.

Taky jsem se chtěla podělit o to,jak moje matka využívá toho,že může konat podpásovky...Stručně a zkráceně,zejtra sem přijde nějakej týpek od realit,a bude fotit náš byt.A to proto,že matka podává inzerát na prodej tohohle bytu.I mýho dokonalýho kumbálku v něm. Grrr... Doteď jsem měla šanci,že jí ukecám,abysme tu ještě pár let zůstali...Ale...pápá,město mé krásné,domove přenádherný,pokojíčku zasviněný, a vítám se v prdeli světa,v pokoji jak kráva,rudě začmáraném...Nesobním,tmavém,zdmi zimou prošpikovaném domě s obývákem velkým jako je náš celý byt.Chci se vzepřít,prostě tu zůstat,nechci pryč.Ani na kulečník,krb,klavír a saunu se ukecat nenechám...Sabotáž 3.kalibru by to chtělo.Nebo pořádnej bojkot.Protože tam to nebudu já,Áťa,ta pošahaná Áťa,která právě teď hledá sama sebe...
  Jééé,bohudík,teď jsem si uvědomila,že budu jen pár kilometrů odsud,u táty...V mým dokonalým,prostorným tak akorát pokoji :) Aspoň něco.. Furt lepší,že budu dojíždět od táty 5 km,než od mamky kilometrů 93...Vidíte? Zase se opakuju...Řekla bych,ať mě zastavíte,ale od psaní  megasložitého článku mě to stejně neodradí... :D :)

If I only could... be immortal,be cloud,be... perfect. No,radši budu rebelská Áťa,než poslušná a perfektní blbka. A jestli se mám vzpírat,tak ať to má grády.Jdu si brousit nože...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beecappy Beecappy | Web | 1. června 2010 v 20:42 | Reagovat

Taky jsem byla dříve designově nestálá. :-D Ale nemám tolik času..dělat furt designy ;-) a je mi líto, že se budeš stěhovat..držím palce, ať to zvládneš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.