It's too late...

2. června 2010 v 21:12 | Áťa |  Kecy z mojí krychle prázdna
...Aneb, i přes moje rvaní se jako lev, budu bydlet v prdeli světa.

Never mind,aspoň budu bydlet u taťky a brácha mi dá pokoj... aspoň na čas. Skvělý je,že to neni taková prdel světa,od školy 7 km a autobusy mi jezdí každejch 20 minut....Horší je,že na nultou budu muset vstávat v půl šestý... Mimochodem,táty jsem se ještě neptala,jestli tam můžem bydlet...Oh my fucking god.Help!

Taky jsem dneska taťuldovi sháněla dárek k narozeninám.Na to,že je to tu krajský město,je tu pojebaně málo music-shopů.A nikde nemaj hrnečky s Abbou!Idioti, bez vkusu,ještě k tomu...Tak jsem mu koupila hrnek s karikaturou Johna Lennona,jestli nevíte,tak to byl zpěvák Beatles.Ty už snad znáte. Miluju ho! Ten hrnek,of course...Foto hodim.Časem.A jestli se tátovi nebude líbit,na ranní kafíčko si ho zabírám já :D.
Hrneček,přece :D

Taky jsem dneska zjistila,jak chutná šnek.A ne jen tak ledajaký šnek.Mořskej byl! A divnej byl. No,je to,jako byste žvejkali žvejkačku a připomínalo mi to kuře ;). Fotku toho nebožáka mám,chcete? :D Později udělám přehlídku fotek z dnešního poledního francouzského menu,na kterým jsme byli se školkou.

Odpoledne,k zuřivému hledání hrnečku s potiskem kapely nebo skupiny jsme s kamarádkou zašly do obchodního centra :).Upřímně, do dneška jsem Hannu Montanu neměla ráda, teď už jí upřímně nenávidím. Potisky s ní se serou úplně do všeho, vedle vystavených hrnků s The Beatles,System of a down a Kiss tiskla se výstavka s fotkama tý nány. Takhle kurvit 3 legendární kapely tou pipinou...Že se majitelé toho obchodu nestydí.A to nemluvím o záplavě triček,dokonce i spodního prádla s tou rádoby hvězdou! No dobře, možná jí někdo z vás má rád...Ale já jí vážně nemůžu vystát.A je mi jedno,jestli je podle vás "BozHeE"...

By the way... Zejtra si beru noťas do školy,protože jedu ze školy rovnou k tátovi...taky máte pocit,že jsem trochu sebevrah?

A teď ta slíbená přehlídka :)


...
Krevetka
První chod- strašně hnusnou polívku- jsem neblejskla...Ale na první fotce na vás zírá krevetka,která byla celkem dobrá :D

Šnečku,šnečku...
Šnečku,šnečku... teď pěkně zblízka :D


















Tak...a tady jsou.Šnečci.Byli celkem dobrý :D

...
A nakonec sladká tečka... Čokoládová pěna,aneb...Slint :D Chci recept...Hned... To bylo mňamňózní... ^_^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L.o.u L.o.u | Web | 2. června 2010 v 22:54 | Reagovat

Jůů čoko pěna..mňam :-D dala bych si..
Šnecí jo? to tě obdivuju :-) já nevim jestli bych je dokázala sníst :D ale krevetka vypadá sežrózně.
Jinak..jestli ti spodní prádlo s Hannou M. přijde divný taks ještě neviděla tužky, gumy a deštníky. Jo a boty samozřejmě :D  :D

2 Leesh Leesh | Web | 4. června 2010 v 12:14 | Reagovat

To s tou Hannou Montanou =DD mě rozesmálo :D:D
,,BozHeE" =DDDD%))
Ale je to tak!:) A představ si,že jsem viděla i obal na mobil s Hannah=DD A to si ještě představ,že jsme na to museli jít se školou do kina:P:)
Vidím,že to stěhování vidíš jakš takš pozitivně:)Hledat pozitiva je nejlepší!:)
Tak se drž!:)
Ty šneky bych asi nesnědla:DBylo by mě jich za prvý líto a za druhé nevim:D:D
Tu pěnu bych si dala (slint) =DD:)

3 Maia* Maia* | Web | 5. června 2010 v 11:42 | Reagovat

taky jí nemám ráda. vůbec. vůbec není úžasná..
Beatles miluju :).. mám s nima hrnek :)..
ale na ranní kafíčko je moc malej xD..
já bych si dala šneka.. já to nikdy nejedla.. a nevím, ty jídla vypadaj chutně docela.. xD.. hlavně to první a to poslední xD..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.