Beználadové rozpoložení

20. července 2010 v 10:59 | Áťa |  Hlavně nenápadně!
Už druhý den jen sedím v pokoji na půdě,zírám na Óčko,a z tý hudby mi hrabe... Nesnášim tenhle styl hudby,jenže nic lepšího nikde nedávaj...Což je trošku smutný.

V pár minulých dnech se stalo tolik,že kdybych to tu chtěla všechno napsat,nestačil by mi limit napsanejch písmen.Jestli tu nějakej limit ovšem je :).

Totálně jsem se zamilovala do některejch obrázků NASA... Scenérie vesmíru jsou bez hranic fantazie,a tak nacházím stále nové a nové dokonalosti,se kterejma by se dalo v PS udělat takovejch psích kusů...Asi se na nějakej vrhnu,a dokud z toho nebude umělecký dílo,nepřestanu...Ano,vím, s mojí šikovností mi to bude trvat kolem 180-ti let,ale...Who cares? :)
Tady máte jeden... zdroj je www.nasa.gov
...
V pondělí se vrátil kamarád z tábora.A já,jakožto podle něj "jedna z nejšílenejších cvoků ve třídě" jsem z něj zase vytáhla,co se tam stalo... Trochu mi vyrazil dech.Ne proto,že bych do něj tohle neřekla,ale proto,že mi začal skoro vyčítat,že jsem pořád sama sebou,stejná Áťa.Ptala jsem se,jestli je to vůbec možný,že dokáže bejt dvěma osobnostma najednou...Jemu to prej nevadí.Řekl mi,že si to užívá...V jednu chvíli kamarád pro všechny kraviny a potíže,v druhý týpek,kterýho na táboře holky žerou a skoro uctívaj...Pche.A já? Já se můžu třeba poflákat,protože jsem tim pádem zjistila,že ho vůbec neznám... A přitom bych tolik chtěla,protože je to jedinej z mých kamarádů,kterýho považuju za nejlepšího,a přitom na něj nemám v plánu nic zkoušet,a vážně ho vždycky budu brát jen jako kamaráda.A ano,přesně tyhle kecy mi můžete vyčítat,jestli tu někdy budu skuhrat, že ho žeru :D :)

Taky jsem se konečně odhodlala,a Kryštofovi jsem řekla pravdu.A on? On začal dělat machry,že tak to vůbec nemyslel (jak jinak),a podobně...Tak jsem ho poslala do kopru,ať si na tyhle kecy najde nějakou vymytou blbku,která ty připomínky ještě bude brát vážně. High five for me! :D :)

Před chvíli odjela Sára.Holka,kterou znám už od školky...A zároveň to bývala moje nejlepší kamarádka... Teď mi došlo,že si s ní nemám v podstatě co říct.Každá už žjiem svůj svět,a to jsem odešla teprve před rokem...
V konverzacích s ní jsem si připadala jako idiot,protože většinu zážitků a akcí jsem zažila jen já,a připadala jsem si,jako bych se jí vychloubala...Jenže co jinýho s ní řešit,když nevím rok novinek, a nový věci a lidi jsem zatím poznala jen já? Achjo... Stejně jí mám ráda.

A teď jdu péct kuřo (člověk by konstatoval "mňam",jenže v mym případě to bude spíš jen "WTF?!"), číst Memento a taky asi půjdu najít naše (taťkovo) nový koťátko...Nevím,proč mu začali říkat Žako,každopádně na něj má náš láboš Anička zálusk jako na svačinu,tak jí budu muset nejdřív někam odklidit.Náročnej den magora...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L.o.u L.o.u | Web | 21. července 2010 v 1:22 | Reagovat

Jak dopadlo kuřo? :D Hele tos neviděla mě loupat brambory..to je vzrůšo :D jináč za Kryštofa..*high five* :P S tou kamarádkou..jsem teď ve skoro podobný situaci.Tak skus najít pár věcí který máte pořád společný. Třeba najdete společnou řeč. :D bože já kecám kraviny:D
Ohledně kámoše..dvě osobnosti už má určo dýl a tu kterou znáš ty..ta je pořád stejně pohodová ne? :P *radši už si zacpává pusu roubíkem*
btw: ta fotka je nádherná. Tohle vesmírný cosi mě fascinuje 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.