Tolik...

23. července 2010 v 23:05 | Áťa |  Kecy z mojí krychle prázdna
...tolik se snažím.
...tolik probrečených nocí už nezvládám.
Proč jsem tam lezla,do háje?

Říkám si,co by teď bylo,kdybych TAM nešla.Na tu párty,kde byl ten nejmizernější a nejroztomilejší barman na světě.Co by teď bylo? Klid bych měla... To jistě.Ale... nezačala bych tolik kamarádit s holkou,se kterou jsem si před půl rokem neměla co říct.A teď je to jedna z mých dvou nejlepších kamarádek...Dneska jsem i zjistila,že v "nouzi poznáš přítele"...Díky jí za to,i když vím,že ona to nečte.
Kdybych tam nešla,tak bych neznala Leopardíka.Tu nejšílenější a nejbárbínojidní lamu,co lze znát.Holka posedlá leopardím vzorem,což jindy nenávidim,ale...Má něco do sebe.I přes tu hrůzu na sobě má dušičku normální holky pro každou srandu.Další pozitivum.Dneska jsme si z leopardího vzoru celej den s D. dělaly srandu a měly jsme v plánu jí koupit všechno s leopardím vzorem,co jsme potkaly.Degenerace.
 Taky bych se teď tak neurputně nebránila Martinovi.To je zase jinej týpek,kterej může bejt všem šumák.Protože díky tomu barmanovi jsem zjistila,že... že už si nedokážu začít nic s týpkem,se kterým je náš věkový rozdíl menší než 4 roky... Achjo. Vážně je 8 let tak moc?

K lidem v okolí jsem ale ještě pořád mírumilovná,a tak je svýma problémama nezatěžuju... Občas mě to štve,že se všema nemůžu mluvit otevřeně,ale stejně jsou všem problémy jinejch u prdele,teda dokud se nejedná o to,že jsou rádi za cizí neštěstí,nemýlím-li se?...Takže skoro nikdo neví,že...

Dneska byla moje poslední šance,jak z barmanskýho muchničkáře (taky dobrá historka,zkusím jí někde vyštrachat) nenápadně vymámit číslo.Jenže... To by tady nesměl být můj čtyřlístek bez jednoho lístečku.Smůla,jinak řečeno.Takže, Pan Dokonalý odjíždí 1 500 kilometrů daleko,a já na něj nemám ani kontakt.Grrr... mám sto chutí řvát.Křičet... Stejně jako poslední měsíc.A to jsem si říkala,že po měsíci na něj dokážu zapomenout.Chyba...

Nedokážu.

A právě teď se chovám jako typ lidí,který odsuzuju (jo,opakuju se).Nesnášim,když je někdo nešťastně zamilovanej,a všem lidem okolo to cpe...

...tolik.Tolik prstů právě ukazuju na prstech.Osm.Přesně tolik roků je dlouhá propast mezi námi.

Souvislý text jde Átině v 11 večer složit jen marně...Omluvte prosím její bláboly,který sem musela napsat,protože jinak by se složila.Výhoda toho,že to někam může napsat a nedusit to v sobě...Vidíte? Zase mele kraviny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L.o.u L.o.u | Web | 24. července 2010 v 11:58 | Reagovat

Taky mám kámošku milující leopardy :D
S tim klukem ti asi moc neporadim (taky se opakuju). No.Podle mě 8 let je sice velký, ale né zas tak strašný. A nebreč bouku :-) bude to lepší :)
btw: brokovnice je hodně dobrej nápad. Děkuji mockrát :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.