O prázdninách jdou zvyky do kopru.

1. srpna 2010 v 22:41 | Áťa |  Hlavně nenápadně!
Kdyby mě tohle napadlo dřív,mohla jsem se nacpat do téma týdne.Ale to je jedno, napadlo mě to teď,a tak to napíšu,dokud na to zase nezapomenu.

Taky jdou o prázdninách,přičemž předpokládám,že většina z vás má právě prázdniny, vaše zvyky a nebo pravidla,obvyklosti do háje? :D  Začala jsem nad tím přemejšlet dneska,protože jsem si poprvý po tom měsíci vzala brejle.A to až teď večer kvůli tomu,že jsem šilhala při koukání na televizi.

Nemluvě o spánkovym režimu.Ve všední dny vstávačka hezky v 6 ráno,a teď? Když se vzbudim dřív než ve 2 odpoledne, jsem happy.A co za to může? Jedině to,že do 4 do rána zevlím s kafem v ruce u kompu a koukám na filmy,což bych si v době školy nedovolila,protože ani kafe nedokáže spravit šestihodinovou mezeru spánku.

Právě tu mám takovej pokus... Zkuste vzít papír,a co nejrychlejc napište třeba odstavec předcházející tomuhle.Taky vám za ten měsíc tak zlenivěla ruka? Psaní diktátů vás prostě nutí psát co nejrychleji a nejčitelněji,nejen proto,že třeba u nás v ústavě je 5 už za to,že učitelka nedokáže rozluštit váš hnátopis.

A teď... řekněte mi,kterej z prázdniny-majících lidí dokáže z hlavy říct,kolikátýho dneska je? Nebo snad, co je vůbec za den? V době školy, kdy datum píšete každej den nejmíň na 3 písemky se vám to hezky zaryje do paměti...A jen blázen by si nepamatoval,kdy je ten vysněnej pátek,a ještě vysněnější sobota...

...Timhle výčtem přicházim na to,že škola je dobrá nejen díky tomu,že se tam něco "naučim" a poznám nový lidi,mám tam přátele... Škola mě učí neflákat se a nečumit na filmy,nezírat do monitoru pozdě do večera a taky aspoň vím,kolik dní zbejvá do doby,než dostanu občanku... Yepee :D :) A vidíte? Právě proto se tam těšim! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gryf Gryf | 2. srpna 2010 v 16:52 | Reagovat

Dnes je prosím Pondělí 2.8.2010 :D Mrknu do rohu a vidim ne. :D
Jestli zlenivěla nevim, škrábu jak kocour furt. xD

2 Leesh Leesh | Web | 3. srpna 2010 v 0:37 | Reagovat

Musím s tebou jedině souhlasit!:) Takhle nad tím přemýšlím snad pořád:D:)
Je fakt,že já skutečně nevim,co je za den nebo nedej bože kolikátýho :D A chodím spát nehorázně pozdě.Nebo by se spíše dalo říct,že vlastně už brzo :D:D:P
Prázdniny jsou ale v tomhle ohledu fajné:)

3 Caty Caty | Web | 3. srpna 2010 v 15:14 | Reagovat

Ani za nic si na datum nevzpomenu a na den po hodně dlouhym přemejšlení:D.A to je na prázkách nejlepčí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.