Obloukem se jí dneska vyhýbejte...

17. srpna 2010 v 14:13 | © Áťa |  Hlavně nenápadně!
... jde z ní strach.Teda, spíš ona děsí sebe sama. Na všechny je od rána protivná, je rádoby vtipná a... no, překvapená.

Následuje popsání jevu,stavu, čheokoliv, proč je ta osoba překvapená, vyděšená.Nazvala bych to "Kamarád,taky rád, kamarádka nechce dát." Aneb...

... můj nejlepší kamarád mi řekl, že chce být víc, než jen kamarád. Kluk, kterej je pro mě v podstatě starší brácha, kluk,kterej o mně ví společně s Eldou v podstatě všechna tajemství... A moje reakce na to byla: "to je vtip?"
... Ano,děcka,jen mi to řekněte.A cooo? Že jsem to zkopala,ne to, ale naše kamarádství.
Mám strach,že jsem ho tím ztratila.Jenže nebyl čas na vysvětlování, proč by to nešlo, a tak chudák jen odvětil "Sorry". Ještě předtím jsem to volala Eldě, protože ta vždycky poradí, i když kravinu, pokaždý mi její rada pomůže,povzbudí.A včera? Ani ona nevěděla.Otázka totiž zněla "myslíš,že to byl vtip,sázka?"...Ona ho zná, a možná proto odpověděla "Nevím... u něj si nikdy nemůžeš bejt jistá tím,co myslí vážně a co ne."No a z toho,co potom odpověděl... Obě jsme se shodly,že jako vtip to myšleno nebylo, protože to by tam byla nejmíň tuna smajlíků. Nutno podotknout, že se ptal es-em-es, což je zaprvé srabácký,a za druhé... nevím, on mi nikdy na smsky neodpovídá, jen prozvání, a tak mě trochu vyděsil,že se ozval.
Otázka,která mě ale štve nejvíc je "Proč?"... Je fakt,že jsem možná klamala tělem, nebo spíš svejma činama.Vždycky jsme chodili na akce spolu, protože s ním se člověk nikdy nenudí, víme o sobě vzájemně hodně a máme i hodně společnýho, ale to,že to dávám najevo je víceméňě občas hlavně kvůli tomu,že je vtipný pozorovat ty xichty lidí,co netuší,vo co go, když na sebe vzájemně s tim klukem řvete poté,co jste vyhráli kenta "Háj fááájf!"(hláška z himym)
...Ano,teď si asi ťukáte na čelo a říkáte se, proč ho teda nechci,když ho mám natolik ráda. Jenže, důvod je prostej... Srdíčko mě táhne jinam.Za Martym.

Elda,pořád ta samá Elda, mi nakonec přece jen poradila to, abych počkala,jak se bude chovat za čas... Pokud najednou bude divnej, nemluvící se mnou,dokud nemusí by mohlo znamenat, že to vážně myslel.A pak si s ním mám promluvit.Jenže moje řečnický schopnosti jsou mizerný,když nemůžu přidat joke, nebo sarkasmus.Prostě nedokážu bejt vážná,aniž by to nemělo katastrofální následky...
...Asi to budu muset nechat plavat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leesh Leesh | Web | 19. srpna 2010 v 12:44 | Reagovat

Znám to ..
Takže smím říct,že vím jak se cítíš.I když to vlastně ve skutečnosti nevím .. protože já se v takové chvíli cítila opravdu hrozně.Jednoduše jsem si vytkla vše,co jsem mohla ..
Každopádně já o sobě mluvit nechci ..
Myslím si,že tvoje kamarádka má absolutní pravdu.Dej tomu čas.Ten to vždycky dokáže nějak vyřešit.Věřím tomu,že to nakonec přeci jen dopadne dobře.Život občas fér je.Stačí tomu věřit.Tak to nevzdávej ^^

2 L.o.u L.o.u | Web | 20. srpna 2010 v 0:55 | Reagovat

Jaj. Se to ňák všecko zamotává..No. Souhlasim s Eldou, asi bude nejlepčejší počkat jak to bude pokračovat ;-)

3 L.o.u L.o.u | Web | 20. srpna 2010 v 11:47 | Reagovat

Děkuju moc za kritiku :-) Napiš taky něcoo.. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.