"Hurá akce"

17. září 2010 v 22:50 | Áťa |  Vlna úžasnosti zaplavila zbytky normality...
Taky tak milujete "hurá akce"? Myslím tím to,že se třeba v 9 ráno vzbudíte, najednou vám přijde SMS a v 10 ráno už sedíte ve vlaku směr Praha, jen proto,že se kamarádi rozhodli pro omrknutí pár obrazů pro jejich nový byt a vy u toho prostě nemůžete chybět?

...Tak přesně takhle vidím zítřek.Né, že by byla v plánu výstava,nebo tak,ale po dnešku a dvojitém pozvání mě napadlo tuhle hurá akci uskutečnit. Aneb, "Lamky na discu :D". V podstatě název mluví za vše, s kamarádkou máme zejtra nenápadně přepadnout kamarády, a jít s nima na kalbu. Říct jim to hodinu předem, sbalit pár blbostí do kabelky a jet. Hurá akce to byla v podstatě i pro kamarádku, ale když jsem jí o tom plánu říkala, bez váhání kejvla. Snad to tak vyjde se všema... :)

A jak jsem se k pozvání na "hurá akci" dostala? No... O:) V podstatě celý odpoledne jsem strávila hádáním se s kamarádem, o tom,že já jsem hrozný "prtě", co se týče věku, a on zase hroznej "prcek", co se týče vejšky. A kupodivu, tohle téma se dá rozvinout na pár hodin... Bavilo mě to, nehorázně.A on mě bavil. Nakonec jsme skončili na autobusáku, seděli na lavičce, a po chvíli přišla starší pani, že by si jako,že ráda sedla. Po chvíli další pani, z druhý strany.A tak jsme se tam na sebe mačkali jak idioti, a nevím, odkdy tohle miluju, ale ty pohledy, co jsme si vyměňovali, byly totálně nejlepší. Po chvíli jsem to vzdala, a nechala ho mezi těma dámama. Za chvilku mu došlo, že jsem k němu pustila sednout další pani, a tak šel za mnou, chudák malej. No, a nevím proč, ale zase mi zopáknul (včera večer se ptal taky) dotaz, jestli nechcem přijet. No, jenže já měla původně v plánu jet k tátovi říct všem pápá předtím, než odjedu na tejden do Francie. Ale tak... To zmáknu v neděli... ;)

Už jsem psala o tom, jak se mi do Francie se školou vůbec nechce? Už kvůli němu, kvůli tomu,že budu asi 5 dní zavřená s tlupou maníků, z nichž ta nejlepší z nejlepších kamarádek bude chybět, bude to hekťák, a... No, díky Francii jsem si dnešek tak užila, a bude to i zkouška, jak moc mi bude chybět...

Doufám,že zejtra to vyjde. A já si tu "hurá akci" užiju. A kdyby ne... Tak aspoň budu vědět na čem jsem... Protože to se sebou vidím bledě, zase miluju písničku "Love is in the air", což je více, než podezřelé..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.