Ideální večer. Skoro.

11. září 2010 v 23:39 | Áťa |  Vlna úžasnosti zaplavila zbytky normality...
Sedím u Pomeranče s aromalampičkou, svíčka dohořívá, její zatím ještě silná energie tepla proudí nahoru a z kalíšku plného vody se pomalu odpařuje jeden obláček páry za druhým. Z druhé strany Pomeranče zase svítí lávová lampa. Modré bublinky si plují sem a tam, mini bublinky ignorují gravitaci a lítají si ze strany na stranu. Do toho se mi tu z Pomeranče line hudba, na kterou mi včera posílal odkazy Marty, a tak mám zase něco nového,uklidňujícího a naprosto perfektního k tomu, aby jste u počítačů v 11 večer neusínali.
       


Ideální večer k tomu, abych se vrhla na retuš,rozuměj ničení fotek v Photoshopu. Ta ananasová vůně, která mě omamuje už pár hodin k tomu přímo svádí. Právě si barvím obličej na zeleno, kdež tu najednou něco přeřvává hudbu Plain White T's... Ano. Ohňostroj z kalby, na které jsem mohla být a společensky se unavovat, kdyby nebylo zákeřné rýmičky. Smrtelná nemoc je to sice jen pro polovinu populace, ale i tak jsem ráda, že tu mám záchrannou tunu kapesníčků, kapek do nosu a eukalyptového smradu, díky kterému je mi od rána blbě.Nemám to fetovat, žejo.

Jak moc je slyšet bublající vodnice? Včera jsem si totiž chytře koupila uhlíky s tím, že si jí dám dneska večer, až přijdu z kalby,všichni odejdou a já budu koukat na Requiem za sen. Jenže jsem nepočítala s tím, že budu mluvit jako klaun a budu ráda, že se nadechnu. A protože jsem před chvílí objevila účinnost Olinthu, nebo jak se jmenujou ty kapky (ne,vůbec jim nedělám reklamu)... Dala bych si. Tabáky přivezené z Tunisu jako by na mě volaly... Zkoumala jsem rozdíl mezi dovezeným tabákem a koupeným tady. Pokud máte tu možnost, donuťte příbuzenstvo, aby vám je přivezlo, protože rozdíl je nejen ve výdržnosti, ale i kvalitě a chuti. Nebo to možná moc hrotim. Každopádně se ptám... Jak moc velká by tu byla pravděpodobnost, že vzbudím mamku spící o dvě místnosti dál?

Když mluvím o skoro ideálním večeru, patří k tomu i to, že tady postrádám 4 lidi. Nejen, že je smutný, když máte vodnici se dvěma šlahounama a kouříte sami, ale náladu mi kazí i fakt, že jsou kdesi v tahu, na tý oslavě, jejíž ohňostroj před asi 2 minutama přestal, nebo... no, to je jedno. Zase jsem se moc rozkecala, a to není dobře.

Skvělý. Nakonec jsem skončila se Scary Movie 4 a ještě předtím, než začnu koukat na tu šílenost, musím dojít se pesem. Za výběr filmu asi může výměna oleje v aromalampě, mandarinka zapříčiňuje to,že si skazím tuhle relaxační chvíli.
Už aby byla Mar-i doma z nemocnice, těším se na ní naprosto neskutečně. Nejen,že za ní musím chodit se psem, ale zrovna dneska by se mi hodila jako náhražka těch 4 lidí. Dokonce i se sourozencem si lze rozumět jako s nejlepším přítelem. A to ona je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.