Je mi blbjeee... *smrk*

10. září 2010 v 21:19 | Áťa |  Hlavně nenápadně!
Ano, pokud máte očička všímavá, určitě vám došlo, že blbě se nepíše s "JÉ". (Mimochodem, vzpomněla jsem si na matikáře, co nám na tabuli napsal téma písemky "oběmy".) No, ale protože je mi blbje (ě?), tak uplatňuju právo vypadat jako debil, mluvit debentně (m?) jako debil a tudíž i psát jako debil.

Ráno jsem při fyzice nezkoumala fyziku a s Eldou, mou drahou spolusedící osobou, jsem řešila její 'nový' podpis, kterým chce zmást všechny.I učitele, dokonce. Koho by napadlo, že si někdo může říkat E-(mrtvá)liška? ;)

No, a další hodinu to začalo.Ani nevíte, jak jsem děkovala svému rannímu instinktu dát si do tašky balík kapesníčků.Sice jsem jich půlku hodila po spolužačce, která třetí hodinu vylila svoje kafe, co nebylo kafe (automat blbne),ale voda, po celým parapetě, z toho na zeď,která jakousi chemickou reakcí zrůžověla, posléze tahle žíravinová voda začala útok na moje učebnice.A přesně na tuhle její blbost jsem patlala své drahocenné kapesníčky *grrr*.
Při matice už jsem v hlavě slyšela jen pískání v hlavě(furt lepší, než poslouchat učitele) a neskutečně mě bolela hlava, a tak jsem objetovala (fakt mě baví psát vysvětlivky do závorek :D) svůj drahocenný Paralen.Nepomoh, sfiňa. Skoro. Zbytek školky už se zvládnout dal a nebyl to můj zdravotní stav, co mě poslední hodinu zvedalo ze židle a měla jsem chuť dát "někomu" pěstí. Náš jediný normální učitel, který má ještě náš respekt a víceméně všichni ho mají( teď už asi jen měli) rádi, na nás na konci školního roku donášel třídní učitelce, že jsme banda zlejch dětiček. No, upřímně, neříkám, že jsme byli svatý, ale... To si to s náma nemohl vyřídit jako vždycky, když děláme bordel? Musel si stěžovat třídní jako děcko mamince, že mu ostatní ubližujou? Ne, je mi to jedno, ale mrzí mě jeho přístup.

*Hepšíííík*... Vždycky mě bavilo psát výrazy do dvou hvězdiček tak, abych je mohla považovat za obdobu smajlíků.A konečně to k něčemu je, protože nic se nepodobá tomu,že pšíkám jak šílená víc, než *hepšííík* ve dvou hvězdičkách. :D

No, každopádně jsem odpoledne ani za ďábelským sourozencem do nemocnice nešla, jen jsem zašla s kamarádkou do nákupáku, abych si připomněla, jak nekonfekční velikost mám, a když jsem začala omdlívat, radši jsem hned mazala domů. V městskej jsem děkovala někomu tam nahoře (dole?), že je poloprázdnej bus, protože kdybych byla nucena stát, asi bych sebou sekla. Po příchodu dom už jsem sebou jen plácla do postele, a před chvílí jsem se vzbudila. *zííív*

Grrr... Na celej víkend jsem měla rozplánovaný práce, něco v tom smyslu jako 10-15: žehlení; 16-???: Chlastačka v pivovaru... A ono to nevyjde.... Achjo, nesnášim tohle počasí.... Jak nemá bejt člověk nemocnej, když je jeden den 30°C a další 15?! *Grrr*

Jdu si pro eukalyptovou aromalampu a další kapesníky.
Ave, Áťa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aailyyn Aailyyn | Web | 10. září 2010 v 22:10 | Reagovat

My jsme to ve škole měli vymakaný, protože na chorobu jsme ve školním bufetu dokonce dokázali splašit i tekutý Modafen, či tak nějaké pitivo na chřipajznu. (Čerstvě jsem přestala pšíkat a smrkat, ještěže jsem s tím nemusela být ve škole.)

2 L.o.u L.o.u | Web | 10. září 2010 v 22:12 | Reagovat

Vy ste banda zlejch dětiček jo? :D *pozor na ně*. Drag me to the hell..pozdě :D už jsem viděla. Takový zneužívání kozlů...fuj ale.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.