Nenapadá mě titulek. Takže, "Bez nadpisu".

15. září 2010 v 18:59 | Áťa
Ave, drahuše.
Dlouho jsem tu nebyla. A upřímně, je mi to jedno. Nějakým způsobem se mi vytratila nálada na psaní depresivních zvrhlostí, a na zamilovaný kecy zase asi nemáte náladu vy. Dokážou sice povzbudit náladu, ale... Zas tolik si jich taky nezasloužíte. :D Ne, kecám, jen jsem se sem nechtěla dokopat.

V úterý se naše škola stala zprostředkovatelem charitativní sbírky, a naše třída se navrhla, že budeme chodit po městě a propagovat. S kamarádkou jsme vyfasovaly asi 35 srdíček, a šlo se. Díky ochotě kolemjdoucích lidí jsme je za hodinku měly vyměněná, a tak jsme už v půl desátý ráno šly domů. Hřeje to, dobrej skutek udělán, a třeba zrovna díky nám si budou moct děti v dětském domově hrát na novém hřišti postaveném za peníze, které jsme z akce vytěžili.

...V posledních dnech jsem byla nakažena nechutně skvělou náladou, a protože jsem člověk hudbou posedlý, nevadí mi poslouchat stále nové a nové písničky. Teda, víceméně svůj Playlisto obměňuju, ale System of a down tam jsou pořád. Aktuálně je u mě novinkou Tomáš Klus (víceméně)... A jestli vás to aspoň trochu zajímá, checkněte tyhle videa... Líbí se mi,že je mu rozumět, co zpívá. A má nádhernejch hlas.


A ještě jedna... Sice ne textově tolik pozitivní, ale ten hlas to dorovnává... Jéj, prostě se mi líbí. :)

Áve, Áťa :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 antigallery antigallery | Web | 17. září 2010 v 21:04 | Reagovat

za 35 srdiečok sa asi žiadne ihrisko postaviť nepodarí, ale pomáhať je dobré

2 Blackness Blackness | Web | 17. září 2010 v 21:34 | Reagovat

.. zrovna tyhle dvě písničky od něj mi hrajou den co den ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.