Perfektně využitý víkend -_-

4. září 2010 v 18:00 | Áťa |  Kecy z mojí krychle prázdna
Důkazy o tom, že já občas prostě nejsem normální.
Začalo to včera večer, kdy jsem se místo toho, abych šla kalit kamsi, učila slovíčka z francouzštiny a přepsala jsem si z papíru bižuli do sešitu.Normálně vždycky tu stránku vytrhnu a nalepím do sešitu, protože jsem neskutečně líná cokoli přepisovat, ale včera? Normálně mě to bavilo...

By Áťa
Právě teď mi pokojíček, můj osobní Kumbálek s velkým Ká, okupuje žehlící prkno. Před chvílí jsem z kopice zmačkanýho oblečení zkoušela udělat krásně nažehlený. Tento pokus o cosi, čemu by se dalo říkat žehlení, hodnotím jako katastrofální.
Nu což, snaha byla :D

Večer jsem měla jít kalit do Holkova. Sjíždí se tam celý Jižní čechy kvůli mega kalbě,kterou pořádá místní jihočeský radio. A já jsem tam měla jít s kámoškou a potkat se tam s klukem, kterýho jsem včera pasovala na mojí "mamču"... Ale nakonec, že on tam nepůjde, protože nemá odvoz, a tak já...taky ne. Kamarádka tam bude mít svýho "skoro-přítele" (nejsou schopný si spolu promluvit a říct si, že jsou odteď Boyfriend and girlfriend), a tak bych jim dělala křena. A nebo bych skončila s lahví Frisca v ruce kdesi poblíž její kamarádky, pasovanou námi na gepardíka (hádejte podle jakýho vzoru na oblečení jí tak říkáme) a řešila bych s ní možná tak manikůru. Ona je bárbína jak poleno, a tim pádem na pokec pro člověka jako já, naprosto nepoužitelná.Děkuju pěkně, nechci.
Tím se dostávám k tomu, že dneska večer taky budu doma. A tak mám v plánu cpát se něčim, za co by mě odborníci na zdravou výživu proklínali, a budu koukat... sakra! Odvezla jsem ségře do nemocnice většinu filmů, tak ani na co koukat nemám... To je smutný. Budu koukat na nějakou blbost na jednom nejmenovaném televizním kanálu, na kterým dávaj jenom pubertální americký šílenosti.
Tím se dostávám k faktu, že můj drahý sourozenec, eM, je pořád v nemocnici. A od včerejška už je na kapačkách, protože antibiotika ve formě prášků nezabíraly. Tak je má teď rovnou do žíly. Má zánět jater plus ještě něco, ale ten zánět je nejhorší. Mně osobně už z toho jejího pobytu na infekčním hrabe, týden jsem jí neviděla jinak, než přes okno.
Když ještě dodám, že zejtra ráno jedem nakoupit sešity a potom musím dočíst 100 stránek Pána Prstenů, abych měla co napsat do čtenářskýho deníku, říkám si, že horší už to bejt nemůže.
Houby! Může! V pondělí ráno jdu na nultou do školy, kde jsem nikdy nebyla (je to součást našeho gymplu), takže to tam budu hledat jak idiot, no a pak mám dvouhodinovku matiky.

Občas mám pocit, že si ze mně tam nahoře, nebo dole, dělá někdo ohromnou prču.

Mimochodem, co považujete za opravdu využitý víkend? To,že jste naložený v lihu i v sobotu i v pátek? Že jste byli v útulku a oba dny jste venčili psíky bez páníčka? Že jste pro charitu uspořádali koncert v místním klubu a nebo že jste vybrali pro vaši školu peníze na bezbariérový přístup do učeben, výtahy na schody? Nebo snad, že jste stihli udělat všechny úkoly, co jste si zadali v pátek odpoledne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L.o.u L.o.u | Web | 4. září 2010 v 20:37 | Reagovat

Sem tam mě taky chytne chuť učit se..né, že by mi to vydrželo dlouho :D Žehlení joo..to já jenom kapesníky, protože ostatní dycky nějak znehodnotim :D Asi už jsem s tim otravná..ale doufám, že tvojí eM bude líp:) Dvouhodinovka z máti? Grrhh... :-! btw: využitý víkend? Já ti nevim hele..na kalby moc často nechodim, úkoly zásadně dělám v neděli večer a útulek už si plánuju už přes rok :D Až to zjistim, napíšu :D
A díky moc za komentář k příběhu :D S tou ségrou mi to nějak nedošlo :D Nojóno debil :P Pokráčko jo? Budu nad tím uvažovat :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.