Pro to, co jsi...

9. září 2010 v 18:12 | Áťa |  Hlavně nenápadně!
Pro to, co jsi...
...tě může někdo nenávidět.Někdo milovat. Dokážeš být sám sebou, i když se chceš zavděčit těm, co tě nenávidí a naopak zůstat pořád takový, aby tě ti,co tě milují teď, měli rádi i dalších pár let, nebo celý život? A dokážeš tohle všechno najednou, a tak, aby tě nezačali nenávidět ti ostatní, protože hraješ dvojí hru?

Když se jedná o válku "hoperů" a "metaláků", stavím se na stranu metalistů. A to se mi párkrát hezky vymstilo... Nejen díky tomu, že to často dávám najevo. Ne, nepořádám demonstrace, ani hnutí za kvalitní hudbu. Já preferuju placky, pásky z koncertů a všem cpu System of a down. A přesně ty placky, který se mi skví na tyrkysovým batohu, mi párkrát pěkně zavařily. Nejen u kamarádů, co preferujou hip-hop (sama miluju francouzskej, ale ten oni neznaj), ale i u nově poznanejch lidí. Asi před třema dnama jsem jela domů městskou, a celou dobu se tam na mě culil naprosto dokonalej týpek, hoper jak *chrocht*. Jenže... Chyba v matrixu. Vystupovali jsme spolu, a já si k sobě přitáhla batoh se zmíněnýma plackama. A co udělal? :D Jistě, přece nebude znát holku, co se ve válce hoperů a metalistů staví na stranu metalu, ne... ;) A tím plyne ponaučení z tohoto odstavce: Nikdy nepodceňuj obrázky velikosti 2x2 cm.

Pro to, co jsi...
... můžeš získat kamarády, a nebo proti sobě někoho poštvat. A teď to neberu z hlediska toho, kdo co poslouchá za hudbu. Někdo může ocenit to, že máš originální nápady, někdo tuhle vlastnost zas může nenávidět, protože má rád pořádek a stereotyp. Jde jen o to, kdo ti bude milejší... Zůstat takový, jaký jsi teď, a nebo se kvůli té osobě změnit už třeba jen proto, že je to jinak vcelku normální a jinak vtipný člověk?

Tyhle myšlenky mě napadají, protože čim dál tim víc lidí o sobě říká, že jsou sami sebou, ale pak zjistíte, že právě oni hrají tu dvojí hru. Ve společnosti kamarádek (kamarádů) se chovají "mUcKoWitHe", a ve společnosti milovaného (nebo milované) se snaží být drsňáci a pohodový lidi.Ale kdyby opravdu byli sami sebou a byli tím, v co vždycky věřili, tak by si nejradši oholili hlavu, udělali číro a na lidi typu "mUcK" a "fu*k" zapomněli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blackness Blackness | Web | 9. září 2010 v 18:55 | Reagovat

Chápu to.. také se přikláním ke straně metalistů.. a už mě také dovádí k šílenství, když jen kvůli stylu.. nebo jen plackám ihned zmizí ten první dojem.. :-/

... francouzký hip hop?! Kdo například tímhle jazykem repuje ?! Ráda by jsem si poslechla jestli je to to samý jako českej.. anglickej.. neměcekj .. atd ..

2 Slečna TENISKA Slečna TENISKA | Web | 9. září 2010 v 20:30 | Reagovat

ty lidi co odsuzují podle stylu mě štvou, když vidím ty pohledy, jak na mě všichni koukaj, když mám trička svých oblíbených skupin, glady a tak podobně, tak mě doslova se.e,
já se na ně přece taky netlemím, když oni vypadají jak vyplivnutý kontejnerem
každej je nějakej, tak proč se přetvařovat, co z toho sakra, vždyť to není život

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.