Tolik povyku kvůli jednomu šampusovi?!

18. září 2010 v 23:08 | Áťa |  Hlavně nenápadně!
Sedím ve svém podkrovním pokoji u táty. Mám pučený ségřiny sluchátka, takže neslyšim televizi, jejíž neidentifiokvatelný kanál sleduje má drahá nevědomky na ajsko píšící sestřička. Poslouchám The Beatles.Přemýšlím nad tím, že jestli mi ještě nějaká spolužačka řekne,že se jí líbí náš nový spolužák,šampus století, tak asi spáchám něco hodně ošklivýho. Zločin to bude. Mu-a-ha-há! *ďábelský úsměv*

Začalo to mým dnešním a víceméně od začátku roku častým příchodem na facebook, kde si kamarádky začnou vylejvat srdíčka v chatovacím okýnku (vražedná toť věc.. x_X). Dneska odpoledne jsem strávila vymejšlením nenápadný akce na něj, protože kamarádka si nevěděla rady. Večer přišla další, a nezávisle na sobě mi i ona řekla, že se jí asi líbí. Bože, holky, kam jste daly oči? Vždyť vypadá jak Justin Bíbr! x_X Víceméně poslední týden dělám průzkum, kolika holkám (celkem z 19-ti) se on líbí. Rychlejší, než abych jmenovala ty,kterým ano, je, když vám řeknu, kolika holkám ne. Nanejvejš 5-ti. Z toho pár jich je zadanejch a ten zbytek tvořím já s kamarádkou. Jenže obě máme něco "rozděláno", a tak se ani my počítat nedáme. Je to tím,že je vážně tak úžasnej, a nebo je to silným nedostatkem vyrovnané třídy holky vs. kluci, a tak po tom šampusovi za dva měsíce neštěkne ani pes? Necháme se překvapit.

A teď něco jen mého osobního, pro co se nehodí psát další článek, ale já to musím, prostě MUSÍM napsat. Varování: jsou to jen a jen mé bláboly.

Zase ten facebook! Skvělý. Ačkoliv se s jistou osobou už asi půl roku nebavím, mám s ní pořád nechutně věcí společnejch. A co hůř, kdyby nám to oběma vyšlo, dneska jsme se mohly potkat na jednej akci. Ne, že bych hned zdrhala, ale jejím přístupem by to přidělávalo počet zločinů. Už kvůli Ell. Já osobně si za to můžu asi sama, ale jí to dělat nemusela. Mimochodem, hádat se a nebavit se spolu kvůli klukovi je blbost. Jenže co hůř, další týpek na obzoru. Stáhněte plachty... Jdem se potopit. A nebo jí to třeba dojde. V což už ani nedoufám. A ta loďka se udrží, a nebo vzlítne. Každopádně Francie bude masakér.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.