"Nejnabitějším dnem týdne je vždy zítřek"

25. října 2010 v 19:15 | Átina |  Vlna úžasnosti zaplavila zbytky normality...
Aneb, španělské přísloví. A výstižnější víc, než je mi příjemno.

Poslední 3 týdny každej večer nedělám nic jinýho, než se učím. A výsledek mého snažení? Utekl. Stejně mi víceméně ze všeho vychází trojky. Ale to je jedno, známky nejsou všechno... I hope so.

Čim dál tim víc článků, co napíšu, končí v Rozepsaných, nebo rovnou ve Smazaných. Možná jsem víc sebekritická. A nebo ne. Asi mi konečně došlo, že většina mých článků by se na DA dalo zařadit do Scrapbooku. Mimochodem, na DA začínám chodit víc, než na Facebook. A tahle závislost se mi silně líbí.

Pomalu zjišťuju, že jsem totálně bez nápadů- jak na práce s úpravou fotek, nebo s tvořením grafiky, tak třeba s vymejšlením nápadů na akcích. Čím to je? Upřímně, jsem totálně unavená. Už ani o víkendech si nedokážu odpočinout, a od začátku školy se v noci probudím průměrně 7x, už jen proto,že se mi buď zdaj noční můry, nebo kontroluju, jestli jsem nezaspala. Celý dny řeším jen školu, nebo ostatní řeší mě, a upřímně, už mě pěkně se*e, jak všichni řeší buď moje příjmení, nebo to,jak jsem vysoká. Kdybych to neřekla, tak si ani nikdo nevšimne toho, že mám 180 cm.

Zase odbíhám. Zítra mě čeká písemka z francouzštiny, občanky. Odpoledne musím na rehabilitaci, a večer jdu se ségrou do kina. To je jedinej světlej bod celýho tejdne. Prázdniny jsou zabitý. Sakra, jak to tak čtu, tak jsem pěknej pesimista. Nebo nutně potřebuju na pár dní vypnout, naložit se do lihu, zakalit, poznat nový lidi, zasmát se s kamarádama a konečně vyřešit věci, který mě štvou.

Anyway... Už tejden mám v plánu mrknout na Šestý smysl. A dneska bude konečně den, kdy na to kouknu. Protože bagr.

P.S.: Už jsem vám říkala, že jsem vyhrála šachy nad tátou, což se dá přirovnat k pravděpodobnosti toho,že se vás právě teď sluníčko sedmitečný snaží majznout krumpáčem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L.o.u L.o.u | Web | 25. října 2010 v 20:14 | Reagovat

A na co jdete do kina?
Joo áj síí dééd pípl..tenhle film mám moc ráda. Boj se i za mě:P Tak snad si o prázdky odpočineš:) Někam schovej učebnice a dělej že o úkolech vůbec nic nevíš :D Néé..k takovejm nezodpovědnostem tě navádim..ignoruj mě:D
Jinak na DA jsem taky nějak víc..btw: vzala sis něco fialovýho?
Umíš šachy? *obdiv*
Ohledně pochybných sluníček sedmitečných..važ slova, tady ve vidlákově je možný všecko 8-O

2 Destiny Destiny | Web | 26. října 2010 v 10:38 | Reagovat

Máš moc pěkný des, tohle přísloví slyším poprvé, ale dalo by se říct, že je pravdivé..

3 Leesh Leesh | Web | 26. října 2010 v 12:43 | Reagovat

Hlavu vzhůru ;) Každej den nemůže být jako z marcipánu :) Najdi si věc,co tě uvolní..:):)Chce to jenom čas :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.