Nos mi říká,že už bude zima

21. října 2010 v 16:19 | Átina |  Hlavně nenápadně!
Nos mi říká, že už bude zima. Ne, vážně nevlastním jasnovideckej nos, já jen... Už zase přecházím na mód, kdy musím tahat v kapse tunu kapesníků, protože přecházím z venku z tý kosy dovnitř do tepla, a mam z toho rýmu jak prase  a podobně... Takže, podle mě bude zanedlouho zima. S velkým Zet.

Včera jsem byla odpoledne vyvenčit psí obludku, a měla jsem pocit, jako by zároveň s dešťem sněžilo. Přeháňky v podobě hybrida mezi deštěm a sněhem. To se mi nelíbí. Už aby bylo všechno zasněžený. Nehorázně se těšim na zimu. Už jen proto,že matikář bydlí 30 km od města a s prvním sněhem jsme minulej rok neměli matiku, protože se odtamtud nebyl schopnej vyhrabat.
Ale to zase odbíhám od tématu. No,takže, v záchvatu, že bych se taky mohla zejtra ráno probudit a všechno by bylo zasněžený jsem včera navečer popadla psa, foťák, a šla jsem k jednomu z místních rybníků. Vzhledem k tomu,že moje drahá sestřička aktivně vrátila mamce paměťovku jsem neměla moc místa v paměti, takže jsem zase bez fotek, ale tak... Never mind.

Zase obnovuji v plné míře svoji flashovou závislost (před pár týdnama jsem slíbila,že už si do ucha cpát roztahováky nebudu). Před Vánocema si koupím červený a bílý Fimo, a udělám si flash alá Santa. To já jen,když už jsem u tý zimy.

First snow flake
Taky tak milujete, když vyjdete z domu a do obličeje vás praští ledový vánek? To je další věc, na kterou se nehorázně těším. Z ročních období mám celkově nejradši zimu, už jen proto,že je... no, zima.

Dokážete cítit vůni čerstvě napadaného sněhu? Vím, vločky jsou jen zmrzlé kapky deště, ale i tyhle kapky dokážou být svěží, čisté a krásné, dokud nespadnou na zem a nerozpustí se. Nebo někomu neskončí za krkem. Brrr. Jen na to pomyslím, a hned mám husí kůži.

Až bude zima, budu na ní nadávat. Budu se těšit na léto. Ale to k tomu asi patří. Pointa? Utekla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tom-791 tom-791 | Web | 21. října 2010 v 16:46 | Reagovat

Také se těším na zimu, ale myslím, že nás jen zatím trochu postraší, připomene se, ale ještě je brzo. Hlavně dnes bylo možné spatřit sníh i v níže položených místech. Zítra ráno bude také pěkná zima! Ale o víkendu lze čekat teploty odpoledne nad 10°C! Takže pravá zima ještě ne-e! ;-)  :-(

2 L.o.u L.o.u | Web | 21. října 2010 v 17:31 | Reagovat

No..Ta ženská ze začátku byla ta samá, co potom unesla Jess a byl to jakoby její příběh. Proto jí chtěla zabít..že měli finanční problémy a přišli by o dům a prostě by je ta jejich máma neuživila..obě. Takže když jich bude o jednu míň..No a když potom umřela Tessa, neměla důvod zabíjet Jess..:D Já vim..je to strašně nepřehledný:D Joo..ještě jedna důležitá info, kterou jsem tam nenapsala..ta ženská a Tessa byli příbuzný. A ty dva modrý ptáci..bylo to zabitý děcko ze začátku a pak Tessa:D  Dává to alespoň ňákej smysl? 8-O
Jé. Santa flash fotku sem potom musíš hodit :D. Jinak sníh taky miluju. Ale vždycky jenom pár minut. Ale mám pro tebe dobrou zprávu..kámojda řikala..že někde slyšela..že letos má bejt nejzimnější zima vůbec :D

3 L.o.u L.o.u | Web | 22. října 2010 v 18:34 | Reagovat

Muahaha. A to si neslyšela celej můj slovník :D jestli ti nejzimnější příjde divný.. :-D

4 Maia* Maia* | Web | 24. října 2010 v 13:01 | Reagovat

taky myslím, že bude zima.. zatím sice tolik nesmrkám, ale to přijde.
sníh s deštěm padal i tady, ale to je na nic, chtěla bych ty pořádný velký vločky a prostě sníh všude, sníh, co všechno zakryje.
jo, sníh trochu voní, ale jen ten čerstvej :)..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.