Jako malej fakan...

14. března 2011 v 20:08 | Átina |  Vlna úžasnosti zaplavila zbytky normality...
A článek taky musí nově obsahovat aspoň jedno písmeno? U některých uživatelů by to byl lehkej problém, ne? *rýp*
(pro ty, co nemaj blog... ale ne, vysvětlovat vám to nebudu.)

Tááákže. Nějakým záhadným způsobem jsem tu hezkejch pár dní nebyla, čehož jste si stejně nevšimli a vidím, jak teď už pomalu zase odcházíte :D
Some news!
  • Oficiálně jsem totálně v háji se známkama. Ne, že by mě to štvalo, ale "dostatečný" z fyziky se mamince mé milované asi moc líbit nebude.
  • Pokaždé, když někde vidím ceduli s nápisem "svařák", mám vnitřní záchvat smíchu. Smíchu škodolibýho, ačkoliv po chvíli skoro řvu. Steskem, nenávistí.
Záhadně, leč přece přicházím na to, že od doby, co můj bložínešek neni v autoráku, mě to tady nebaví.
Muhehe, teda, ve chvílích, kdy nemám co napsat.
Což je tak od dubna 2010.
...
Hej! Můj blog bude mít narozky! Už je to velké mimčo, co samo požírá čas, energii, dělá bordel s anonymitou a jiný skopičiny. Takhle malej, a už takovej vožrala o.O

Chtěla jsem původně napsat nějakej srdceryvnej článek na to, jak se to s Heroinem pojebalo. A ejhle, zase melu píčoviny.

Už jsem psala o tom, že jsem dneska byla s kamarádkou nakupovat? A nebyl to jen tak obyčejný nákup! :D Byl to totiž nákup kouzelný... V india-shopu jsme pokecaly s majitelem, což je mimmochodem hrozně dobrej týpek, nakoupily jsme tabák, v úterý dojdeme pro novej šlahoun pro Joeyho (budiž pochváleno kvalitní sklo, jež vydrželo pád ze schodů, narozdíl od uhlíku a propálenýho šlahounu :D) a půjdem kam? Na Ostrov, na vodnici, s litrama čuča za dvacku (barbaři :D), s bandou božích lidí... ááá! :) Budiž spása tobě, nádherné počasí, jež mě nenutí nosit nadále tu odpornou růžovou zimní bundu.

Poznatek minulého týdne...
Anonymita je mi šumák.
Můj bložínešánek už je zase objeven starou školou, pár dalších lidí o něm ví... je mi to jedno. Jen ať se porýpou v mym životě. Konkrétně snad nikdy nepíšu, a jestli jo, tak už si to nepamatuju. Jinak můj život nestojí ani za to čučo, tak nevim, co hrotit. Ponaučení je - když chci, aby něco NIKDY, NIKÝM nebylo objeveno, tak to sem nehodím. A poté, co svoje výtvory nacházim na různých stránkách, pryč šla moje schovívavost. Blogerům hrozím nahlášením, ostatním píšu maily, nebo co se naskýtá. Nasrat.
Je zajímavý, že skoro nastejně Dessert i L.o.u napsaly článek o tom, že jejich blog už není anonymní. Jakto, ale? Podivná náhoda. Asi příbuzní nastejně objevili google vyhledávač... Nebo se někde prokecnete. Hehe, to mi připomnělo H., což je ovšem jedno.
Vzdala bych i pokusy o to, začít s novou, naprosto odlišnou přezdívkou. Proč? Protože IP (bagr je moc dlouhý slovo).

A tak, milé děti, přemýšlím nad tím, že začnu hrát na kytááááru. Nebo našim na nervy.
Ale nejdřív se bojte, napíšu na téma tejdne. Kouření? Kdy bude téma tejdne alkohol, když už jsem u toho? To se dvanáctileté holčičky přetrhnou o to, jak napíšou, jak si poprvé cucly piva. Zkusim to navrhnout :D *rýp*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L.o.u L.o.u | Web | 15. března 2011 v 17:19 | Reagovat

Příbuzný jsou na google moc líný..to se spíš vždycky prokecnu..:D
Vždycky myslim, že jsem našla někoho, kdo mi bude hodně blízkej..a dám mu adresu. No...a pak se to záhadnym způsobem dostává k dalším lidem...:D
Taky jsem byla na nákupech. Sice jenom s kámoškou na hadrech..ale našla jsem nádherný malý a staře vypadající rádoby cibule..(taký malý hodinky na řetízku). Boží. Heléé...ani červenej strom sem ti nepochválila. Je boží. nemám nejmenší tušení jaks to udělala a fascinuje mě to. Fakt, že jo.
Jůů narozky. Bude dortík? A dárečky?
Jůů...a něco co se čpytí? :-P
Neřeš to. Dlouhej den. :D

2 Star Star | 16. března 2011 v 17:16 | Reagovat

Nebylo to prokecnutí.
Byla to moje blbost.
Vychloubaní..? Jo, chtěla jsem se pochlubit svou krásnou úvahou a taky najít v ní nějaké chybky. Chybky nalezeny nebyly, ale Kačenka nalezena byla. To je asi tak vše.
Nebylo by blbý, kdyby někdo znal adresu blogu, kdybych nebyla pitomá..? Jo, pitomá a nedávala na blog věci, které jsou tak soukromé, že nechci, aby je někdo z mých známích věděl. Když nad tím tak teď přemýšlím.. Mohla bych se vrátit na desserta, ale jen za předpokladu, že bych všechny články, které bych nechtěla, aby lidi z mého světa znali, smazala. Druhá podmínka by byla, že bych tam už nikdy nemohla napsat jakékoliv ušklíbnutí nad kamarádkami a ani bych nemohla snít o svém krásném životě, který jednou budu žít. Také bych tam nemohla propadat do depresí, protože hned by se všichni ptali ve škole "Proč?" a očekávali by odepověď "protože.. bla bla bla". Kolikrát ani já sama nevím, proč mám depku. A nebo to nikomu nechci říkat.
Všímáš si jak jsem egoistická? Jde to? Napsala jsem tolik písmen, ale skoro vůbec jsem nezareagovala na tvůj článek.. Takže, jak už jsem jednou řekla, do koše se mnou.. ? Ale co bych tam dělala? ležela? Bože, nech toho Kachno! Mlč!

Třeba to byla někaká událost na facebooku "najdi blog svých přátel/příbuzných"..? Já bych se nezúčastnila, mimochodem.

Hraj si na kytaru, ale blog neruš.. Spoj to! :D Dávej nám lekce na kytaru!

Přeju hezké bolení hlavy! :D Z pití za dvacku je prý největší :D :-)

3 Dessert Dessert | Web | 16. března 2011 v 17:55 | Reagovat

Je mi milou povinností, slečno, oznámit Vám novinku. Vrátila jsem se na blog. Budu čelit.

4 PISTÁCIE PISTÁCIE | Web | 17. března 2011 v 16:43 | Reagovat

jak jednoduchej a přesto krásnej design :) moc se mi líbí :P :)))

5 L.o.u L.o.u | Web | 19. března 2011 v 14:18 | Reagovat

Děkuju za povzbuzující článek..:)
Třeba se někdy vrátim..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.